BB GLOW KALICI FONDÖTEN

Kalıcı fondöten, diğer adıyla BB Glow Effect özel bitkisel serumlar kullanılarak görsel açıdan rahatsızlık verici bazı cilt sorunlarını gideren uygulamalardan biridir. İsmi nedeniyle kalıcı makyaj uygulamaları arasında sayılabilecek gibi görünen uygulama aslında kalıcı makyaj sınıfına girmez. Uygulama herhangi bir kimyasal ya da fondöten içermeyen, tamamen bitkisel içerikli serumların cilt üzerinde bıraktığı etki nedeniyle kalıcı fondöten ismini almıştır.

Kalıcı fondöten uygulamasının etkileri

BB Glow effect uygulaması son derece doğal bir ten görünümü sağladığı için hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen unisex bir uygulamadır. Daha ışıltılı ve aydınlık bir cilde sahip olmanızı sağlayan kalıcı fondöten uygulaması, ciltte görülen renk tonu farklılıklarını giderme özelliğine sahiptir. 

Sivilce ve akne izlerini onaran uygulama, yeni hücre oluşumunu tetikleme özelliği barındırmaktadır. Uygulama sırasında kullanılan serumlar içerdikleri bitki özleri sayesinde ciltte bulunan serbest radikalleri nötralize etmektedir. 

Göz altı morluklarını ve göz çevresindeki koyulaşmayı gideren uygulama, yorgun görünümden uzak aydınlık bir göz çevresi sağlar. Yoğun nemlendirme özelliği sayesinde hücre yenilenmesi sağlar. Rahatsızlık veren kılcal damar görüntüsünü kamufle eder. 

Yara izlerini ve skar doku görünümünü hafifleten BB Glow, kollajen ve elastin üretimini destekleyerek ince kırışıklıkları yok eder, cildin elastikiyetini arttırır.

Kalıcı fondöten nasıl uygulanır?

Her cilt tipi için özel olarak üretilen toplam 3 serum bulunmaktadır ancak cilt tonunu doğru yakalamak adına kombine edilebilen özelliğe sahiplerdir. Uygulama, kişiye uygun seçilen özel bitkisel içerikli serumların, mikro iğneleme (dermapen) cihazı kullanılarak kontrollü şekilde cilt altına iletilmesi temeline dayanır. 

10 gün aralıklarla toplam 3 seanstan oluşan kürler halinde uygulanır. uygulama ilk seanstan sonra gözle görülür şekilde etki etse de; hücre yenilenmesinin tam olarak gerçekleşebilmesi için 3 prosedür mutlaka tamamlanmalıdır. 

Uzmanın tavsiyelerine uyulduğu ve önerilen destekleyiciler uygulandığı takdirde kalıcı fondöten uygulamasının etkileri 1 yıl boyunca devam eder.  Uygulama oldukça konforlu, herhangi bir acıya ya da ağrıya sebep olmayan bir işlemdir.

 Her mevsim uygulanabilir. Ancak yaz aylarında uygulanıyor ise; özellikle ilk üç gün boyunca güneş koruyucu, şapka ve gözlük yardımı ile güneşten korunmak oldukça önemlidir. Uygulamadan sonra 15 gün boyunca güneş koruyucu ile cilt koruma altına almaya devam edilmelidir.

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!